تاکسی بین شهری سفیران در شهر شلوغی مثل تهران این توانایی رو داره تا به بهترین شکل ممکن بتونه مسافرها رو از پایتخت به سایر نقاط کشور حمل کنه و در همین راستا خدماتی رو به مشتری‌های خودش ارائه میده و قصدش اینه تا بهترین ویژگی‌های یک حمل و نقل بین شهری رو به مردم ارائه بده.

در حال حاضر این شرکت فعالیت‌های خودش رو در شهر تهران به مشتری‌ها ارائه میده ولی این قصد رو داره تا با استخدام نیروی کاری بیشتر و تاکسی‌های مدل بالا از سایر نقاط کشور بتونه این خدمات رو کم کم در سایر شهرهای ایران هم در دسترس مسافرهایی که قصد سفر به تهران یا کرج رو دارن قرار بده.

البته قابلیت جابه‌جایی بین همه نقاط کشور در دستور کار این شرکت هست تا به صورت گستره بتونه شرایط خوبی رو برای مردم در مبحث حمل و نقل به وجود بیاره.

تاکسی بین شهری سفیران از ناوگان بزرگی بهرمنده که این خودروها شامل تاکسی‌های مدل بالا و vip هستن.

دلیل این کار وجود خودروهای ایرانی و خارجی هست تا مسافر بتونه قبل از رزرو تاکسی دست بازتری در انتخاب مدل تاکسی خودش داشته باشه؛ این خودروهای vip عبارتند از مزدا3 ، سوناتا، کمری و …

البته رزرو این تاکسی‌های بین شهری قیمت‌های متفاوتی دارن و نرخ اعلام شده در سایت تاکسی سفیران فقط برای خودروهایی مثل پژو و سمند هست.

شما برای اطلاع از هزینه حمل و نقل با این تاکسی‌های vip می‌تونید با پشتیبانی این سایت تماس بگیرید و از نرخ این تاکسی‌ها با خبر بشید.

بعضی از مسافرهایی که برای رزرو تاکسی بین شهری اقدام می‌کنن نرخ کرایه تاکسی‌ها واسشون مهم نیست و ترجیح میدن راحتی بیشتری رو در حین سفر تجربه کنن به همین دلیل وجود خودروهای خارجی که از نظر سرعت، امنیت و راحتی چند درجه بیشتر از خودروهای ایرانی هستن می‌تونن یک انتخاب خوب برای این دسته از مسافرها باشن.