تاکسی دربستی سفیران

پایانه مسافربری و سواری دربستی بیهقی

رزرو تاکسی دربستی و تاکسی بار

تاکسی در اختیار + رزرو تاکسی ساعتی

تاکسی‌ های در اختیار مدت‌های زیادی هست که تو شهرهای مختلف مشغول به کار هستن و به این شیوه کار خودشونو انجام می‌دادن که شما در طول روز یا شب اگر نیاز به همچین تاکسی‌هایی داشتین باید کلی وقت رو از قبل صرف پیدا کردنشون صرف می‌کردین و ممکن بود هر تاکسی هم مایل نباشه که ساعتی رو در اختیار شما قرار بده تا به انجام کارتون برسید.

هر روزی که پشت سر گذاشته میشه ، با بیشتر شدن جمعیت و همچنین گسترده شدن شهرها ، نیاز مردم هم به وسایلی که خدمات اجتماعی انجام میدن بیشتر میشه ، تاکسی های در اختیار هم جزو این دسته حساب میشن و که به طور مستقیم زیر نظر تاکسیرانی مشغول به انجام شغلشون هستن.

امروز ما تصمیم گرفتیم تاکسی در اختیار رو برای شما کاملا شرح بدیم و از وظایف و مشکلاتی که این نوع تاکسی‌ها وجود داه بیشتر توضیح بدیم.

تاکسی در اختیار و مردم

همونطور که گفته شد تا چند سال پیش هم پیدا کردن تاکسی در اختیار برای هر شهروندی سخت بود و باید تو خیابون دنبال تاکسی‌های مختلفی می‌گشتیم تا چند ساعتی رو به راه انداختن کار ما اختصاص بده و این کار هم سختی‌های خودشو داشت ، از نبودن نرخ معیین برای این تاکسی‌ها تا مسائل مختلف دیگه.

کم کم با به وجود اومدن تاکسی‌های اینترنتی که از ارگان‌های مختلف به مردم خدمت می‌دادن ، تاکسیرانی هم به این فکر افتاد که با ساختن زیر مجموعه‌ایی برای ارگان خودش ، خدماتی رو به صورت متنوع و جداگانه در اختیار شهروندان قرار بده ، ولی خب متاسفانه این پروژه به نام آژانسی بود و استقبال خوبی ازش به عمل نیومد و مجبور به حذفش شدن.

در کل مردم همیشه از انجام کارهایی که تو وقت روزمرشون صرفه جویی کنه استقبال می‌کنن و همین دلیل باعث شد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری تمرکز خودشون رو به بیشتر کردن این خدمات بزارن تا بتونن مردم رو بیشتر از پیش راضی نگه دارن.

نحوه کار تاکسی های در اختیار

اگر تو گذشته شما شانس این رو داشتید که بتونید شماره یه راننده تاکسی رو پیدا کنید که تو مواقع ضروری این امکان رو داشته باشید که با تماس با اون خودشو سریعا به شما برسونه و کارتون رو انجام بده باید بگم واقعا جزو یکی از خوش شانس‌ترین شهروندای شهر خودتون بودید.

نحوه کار تاکسی های در اختیار اینترنتی به این شکل هست که شما با مشخص کردن هر تعداد مقصدی که دارید می‌تونید اون رو تو اپلیکیشن یا سایت مورد نظر با راننده درمیون بزارید و به صورت خودکار ، اپلیکیشن یا سایت قیمت رو برای شما محاسبه می‌کنن ، البته در بعضی از موارد هم قیمت از پیش تعیین شده و شما قبل از رزرو تاکسی می‌تونید مبلغ هزینه سفرتون رو ببینید.

تو این شرکت‌ها ، مثل تاکسی سفیران ، اسنپ ، ماکسیم و … به دلیل ارزون‌تر بودن خدمات خودشون نسبت به سایر سازمان‌ها ، انتظار میره که روز به روز استقبال مردم از این‌ها بیشتر بشه.

تاکسی در اختیار در گذشته نه چندان دور

در گذشته ، برای هر محله ، اجتماعی از ماشین‌ها زیر نظر نظر تاکسیرانی ، مکانی به نام آژانس تلفنی رو تشکیل می‌دادن که تو شهرهای بزرگ این آژانس‌ها که وظیفه ارائه تاکسی های در اختیار رو به مردم داشتن ، فقط محدوده خاصی رو پوشش می‌دادن و درآمد بدی هم نداشتن.

قوانین سختی هم برای به خدمت گرفتن راننده‌های آژانس وضع شده بود ، به طور مثال راننده حتما باید متاهل می‌بود و در غیر این صورت باید به عنوان ضمانت ، چک یا سفته رو در اختیار صاحب آژانس قرار می‌داد و متعهد میشد که رفتار غیر اخلاقی ازش در برابر مسافرها سر نزنه.

تاکسی در اختیار - تاکسی سفیران

تاکسی های در اختیار امروزی

با گذر زمان و دقت به فعالیت این تاکسی‌ها در چند سال خیر به دلیل استقبال مردم از کسب و کارهایی که حول محور اینترنت می‌چرخند و همچنین خدمت رسانی راننده‌های این سازمان‌ها بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی مسافر ، تقریبا تعداد مسافرهایی که از تاکسی‌های تلفنی ماشین رزرو می‌کردن کمتر شد که یکی از دلایل مهم اون کمتر بودن هزینه سفر در حوزه تاکسی آنلاین هست.

خیلی از راننده‌های آژانس هم با دیدن این شرایط حوزه کاری خودشون رو عوض کرده و به سمت تاکسی‌های آنلاین میرن.

این موضوع تو شهرهای بزرگی مثل تهران چشمگیرتر هست ، به طور مثال تاکسی‌های در اختیاری که زیر نظر آژانس‌ها در محدوده شهرک غرب کار می‌کنن تعداد مسافرهای محدودی نسبت به تاکسی‌های آنلاین دارن و درآمد حاصل از این کار ، تو شرایط امروزی اصلا به صرف این راننده‌ها نیست و همین امر باعث میشه راننده تاکسی حوزه کاری خودش رو تغییر بده.

تاکسی های در اختیار بین شهری

همینطور که درباره این نوع از تاکسی‌ها به شما گفتیم ، ارگان‌هایی که به تازگی در زمینه حمل و نقل به وجود اومدن ، که با خدمات بسیار جذابشون ، دلیل محکم‌تری برای کشوندن مردم به سمت خودشون به وجود آوردن.

تو این بین اسم تاکسی سفیران ، اسنپ و … میدرخشه و شما می‌تونید به راحتی هرچه تمام‌تر از این شرکت‌ها ماشین در اختیار بگیرید.

در حوزه بین شهری ، تاکسی سفیران به صورت تخصصی در زمینه جابه‌جایی خدمت رسانی می‌کنه که به صورت تمام اینترنتی شما می‌تونید ماشینتون رو رزرو کنید و برای سفر به شهر دیگه از اون استفاده کنید همچنین برای حمل بار هم شما می‌تونید هر باری که قابلیت جای گیری تو سواری رو داشته باشه ، حتی بارهایی که سازمان پست مسئولیت حمل اونو به عهده نمی‌گیرن ، با بیمه و امنیت کامل به مقصد هرچقدر دور ارسال کنید.

ویژگی‌های تاکسی‌ آنلاین

هر چقدر به سمت جلو حرکت می‌کنیم ، ایده پردازها ، برای جذب مشتری و مسافر بیشتر پیشنهادهایی رو به شرکت‌های حمل و نقل میدن تا میزان درخواست مسافرها رو بیشتر کنن.

به طور نمونه تو اپلیکشین‌های مربوط به تاکسی‌های در اختیار ، کد‌های تخفیفی وجود داره که شما با دعوت دوستاتون به این اپلیکیشن و درخواست ماشین توسط شخصی که شما اونو دعوت کردید یا استفاده زیاد از خدمات یکی از این شرکت‌ها می‌تونید این کدها رو دریافت کنید و برای هر سفری که دوست داشتید ازش استفاده کنید و تخفیف بگیرید.

از ویژگی‌های دیگه ، میشه به حمل مواد غذایی و تهیه اون‌ها توسط راننده تاکسی اسم برد که یکی از خدمت‌های جدید این سازمان‌هاست و مردم هم به خوبی از این ایده‌ها استقبال می‌کنن.

در پایان

زمان و تاریخ به همه ثابت کرده که با به وجود اومدن تکنولوژی‌های به روزی که برای راحتی زندگی مردم دنیا گسترش پیدا می‌کنه ، کم کم مردم تکنولوژی‌های قدمی رو پس میزنن ، چون وقت در حال حاضر اهمیت خیلی بیشتری پیدا کرده و شهروندان به دنبال راهی هستن که بتونن تو زمان روزمره خودشون صرفه جویی کنن تا بشه به همه کارهایی که تو یه روز برای اونا برنامه ریزی کردن ، برسن.

رزرو تاکسی برای مهران

مهران، یکی از مهم‌ترین شهرهای استان ایلام در غرب ایران، به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود و نزدیکی به مرز عراق، به‌ویژه در ایام اربعین،

ادامه مطلب »

رزرو تاکسی برای اربعین

رزرو تاکسی برای اربعین: راهنمای جامع برای مسافران اربعین حسینی یکی از بزرگترین رویدادهای مذهبی جهان است که هر ساله میلیون‌ها زائر از سرتاسر جهان

ادامه مطلب »

تاکسی بین شهری قم

در این مقاله یک نگاه جامع به تاکسی بین شهری قم و مزایای رزرو تاکسی خواهیم داشت. تاکسی‌های بین‌شهری قم یکی از مهم‌ترین وسایل حمل‌ونقل

ادامه مطلب »

برای جابجایی حیوانات خانگی خود می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09104970417