تاکسی دربستی سفیران

پایانه مسافربری و سواری دربستی بیهقی

رزرو تاکسی دربستی و تاکسی بار

تاکسی دربستی برون شهری | از تهران به شهرهای کشور

رزرو تاکسی دربستی برون شهری به ما این امکان رو میده که در کمترین زمان ممکن از مبدا به مقصد برسیم و اصولا این امکانات در حال حاضر بیشتر به درد شهروندانی می‌خوره که در شهرهای بزرگ و پر جمعیتی مثل تهران زندگی می‌کنن.

این روش استفاده از خودروهای حمل و نقلی برای مسافت‌های دور استفاده میشه و شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات سعی می‌کنن با در دسترس قرار دادن این خودروهای و تمرکز بیشتر نسبت به این شیوه از سفر بهترین خدمات رو به مسافرهای این مسیرهای طولانی ارائه بدن.

انسان‌ها از دوره به وجود اومدن چرخ و حتی قبل از اون برای حمل و نقل خودشون از وسایل و موجودات مختلفی استفاده می‌کردن تا بتونن طول مسیر و زمان سفرشونو بیشتر از قبل کاهش بدن که همین امر سبب میشه روز به روز شاهد تکنولوژی‌های جدیدی در صنعت حمل و نقل باشیم و از امکانت تازه‌ای برای سفرهای خودمون استفاده کنیم.

رزرو اینترنتی تاکسی دربستی برون شهری

رزرو اینترنتی تاکسی دربستی برون شهری در کل به این دلیل به وجود اومده تا بتونه میزان دسترسی مردم به خدمات جابه‌جایی رو آسون کنه.

احتمالا اکثریت مردم برای بعضی از حمل و نقل‌های درون شهری خودشون از این خودروها و تاکسی‌های شهری استفاده کردن و با استفاده از اپلیکیشن‌های این شرکت‌ها به سرعت تاکسی خودشون رو در اختیار گرفتن.

این ویژگی برای رزرو تاکسی بین شهری هم در حال حاضر در دسترس شهروندان تهرانی قرار داره.

اگر شما از تاکسی‌های اینترنتی برای سفرهای تو شهری استفاده کرده باشین حتما شاهد این نکته بودید که شرکت‌های ارائه دهنده این سرویس‌ها یک سری مزایا رو برای استفاده از اپلیکیشن در نظر گرفتن تا مردم رو بیشتر از گذشته به سمت این خدمات اینترنتی سوق بدن.
از جمله این موارد میشه به دادن کدهای تخفیف اشاره کرد و حتی برای راحتی کار هم میشه با خرید اینترنتی از فروشگاه‌های مخصوص، مواد غذایی مورد نظرتون رو سفارش بدید تا این تاکسی‌ها اون رو به مقصد مشخص شده توسط شما برسونن.

در زمینه تاکسی‌های بین شهری هم این امکانات وجود داره که قراره دربارش اطلاعاتی رو به شما منتقل کنیم.

تاکسی دربستی برون شهری

ویژگی‌های تاکسی دربستی برون شهری

هر شرکت ارائه دهنده تاکسی بین شهری باید تعدادی از مزایا رو برای مسافرها در نظر بگیره تا بتونه هم اعتماد مردم رو نسبت به خودش جلب کنه و هم راحتی رو در حین سفر برای مشتری به وجود بیاره.

به هر مقدار که این ویژگی‌ها چشمگیرتر از سایر سازمان‌های تاکسی اینترنتی باشن مسافران بیشتری ترجیح میدن که حداقل یک بار هم که شده از خدمات این شرکت استفاده کنن.

 • سرویس درب به درب: این سرویس باعث میشه مسافر بعد از رزرو تاکسی دربستی برون شهری دیگه نیازی نداشته باشه برای به اختیار گرفتن تاکسی رزرو شده به محل خاصی مراجعه کنه و خودرویی رو که برای سفر درخواست داده رو می‌تونه در زمان مشخص شده جلوی درب خونه خودش در اختیار بگیره.
 • مزیت شبانه روزی: شبانه روزی بودن رزرو تاکسی بین شهری می‌تونه این ویژگی رو در اختیار مشتری قرار بده تا بتونه تو هر تایم از روز و شب برای سفرهای بین شهری خودش ماشین مورد نظر رو درخواست بده. خیلی از شرکت‌های ارائه دهنده تاکسی بین شهری یک ساعت خاص کاری رو برای ارائه سرویس به مشتری‌ها در نظر گرفتن ولی وقتی رزرو تاکسی بین شهری به صورت شبانه روزی باشه دیگه جایی برای نگرانی باقی نمیمونه.
 • راننده‌های مطمئن: در مبحث امنیت تاکسی وجود یک راننده مطمئن می‌تونه به شدت برای جذب مشتری تاثیر گذار باشه. شرکت‌هایی که زیر نظر سازمان تاکسیرانی فعالیت می‌کنن علاوه بر اینکه خودشون به عملکرد راننده‌ها نظارت دارن سیستم نظارتی تاکسیرانی هم به شدت به امنیت مسافرها سرکشی می‌کنه و در صورت بروز هر گونه اتفاق به سرعت از سمت این سازمان پیگیر‌های لازم به عمل میاد.
 • بیمه سرنشین: در هر لحظه و برای هرکاری ممکنه یک سری اتفاقات پیش بینی نشده خسارتی رو به ما وارد کنه که همین امر سبب میشه وقتی برای رزرو تاکسی دربستی برون شهری اقدام می‌کنید، شرکت ارائه دهنده این خودروها شما رو از قبل بیمه کرده باشه تا در صورت بروز هرگونه اتفاق شما بتونید خسارت کامل رو از بیمه دریافت کنید.
 • تاکسی‌های vip: بعضی از مسافرها ترجیح میدن که وقتی قراره یک مسیر طولانی رو طی کنن از خودروهایی بهره ببرن که سریع‌تر و دارای ایمنی بالاتری باشن، وجود تاکسی‌های خارجی در ناوگان تاکسی‌های دربستی بین شهری این امکان رو به مسافر میده که بتونه اختیار عمل بیشتری تو انتخاب تاکسی مورد نظرش داشته باشه.
 • استفاده از کولر و بخاری: استفاده از کولر و بخاری در وقت سفر یکی از مواردیه که اکثر راننده‌های تاکسی مایل نیستن این امکانات رو در اختیار مسافرها قرار بدن و شاید همه ما این تجربه رو داشتیم که در بعضی از فصول سال واقعا نیاز داشته باشیم که این امکانات در اختیار ما قرار بگیره ولی در مبحث تاکسی بین شهری این موضوع فرق داره و به دلیل طولانی بودن راه و مسیر بعد از رزرو تاکسی دربستی بین شهری راننده این وظیفه رو داره که هر موقع که مشتری درخواست کرد این ویژگی‌ها رو در اختیارش قرار بده.
 • توقف یک ساعته رایگان برای سفرهای رفت و برگشت: اگر شما تاکسی رو برای یک سفر رفت و برگشت رزرو کرده باشید راننده‌ها برای شما یک ساعت توقف رایگان در نظر می‌گیرن تا بتونید از این نظر هزینه کمتری رو پرداخت کنید.
تاکسی دربستی برون شهری از تهران

رزرو تاکسی بار برون شهری

علاوه بر جابه‌جایی مسافر این سازمان و شرکت‌ها در زمینه حمل و نقل بار هم خدماتی رو به مردم ارائه میدن و تمرکز خاصی بر روی این کار دارن تا بتونن کار مردم رو جلو بندازن . این شیوه شامل تمامی بارها و مرسولاتی میشه که قابلیت جای گیری تو سواری رو داشته باشه و همچنین در کمتر از یک روز تمامی بارها به مقصد میرسن.

در این شیوه علاوه بر سرویس درب به درب و شبانه روزی بودن ویژگی‌های دیگه‌ای هم وجود داره که به طور خلاصه این مزیت‌ها رو برای شما توضیح میدیم.

 • ارسال بار از مقصد به مبدا به صورت رایگان: اگر ارسال بار شما به صورت رفت و برگشت باشه اصولا اکثریت شرکت‌ها بار برگشتی شما رو با نصف هزینه قیمت رفت جابه‌جا می‌کنن و به دست مشتری میرسونن ولی وجود این مزیت که در صورت وجود بار از مقصد برای حمل به مبدا به شکل رایگان این شرایط به وجود میاد که مشتری مجبور نباشه هزینه بیشتری رو برای حمل بار خودش پرداخت کنه.
 • ارسال بار به چند مقصد مختلف: ممکنه مشتری چند مرسوله رو برای چند مقصد مختلف قصد ارسال داشته باشه که با تعیین مقصدها برای راننده می‌تونه در کمتر از یک روز بارهاشو به شخص مورد نظر تحویل بده.
 • ارسال هر نوع بار: وقتی میگیم ارسال هر نوع بار دقیقا منظور هر نوع باری محسوب میشه که قابلیت جای گیری تو این تاکسی‌ها رو داشته باشه. رزرو تاکسی بار دربستی بین شهری این امکان رو در اختیار شما قرار میده تا بتونید بارهایی مثل مواد غذایی، حیوون زنده، پوشاک، کالاهای با ارزش مثل طلا و … به دورترین مقصد ممکن در امنیت کامل ارسال کنید. این نکته باید اضافه بشه که بعضی از مشاغل به دلیل وجود مشتری‌هایی در هر نقطه از ایران نیاز دارن مرسوله‌هایی رو برای نقاط دور ارسال کنن ولی بعضی از این بارها به دلیل میزان حساسیت بالایی که دارن از سمت سازمان‌های پستی حمل نمیشن ولی با رزرو تاکسی دربستی بین شهری میتونید این بارها رو به سرعت به مقصد برسونید.
 • بیمه بار: بعد از رزرو تاکسی دربستی برون شهری برای حمل بار تمامی بار شما بیمه میشه و در صورت بروز هر مشکلی تمامی خسارات به مشتری پرداخت میشه.
 • ارائه فاکتور به سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف: حتی شرکت‌ها هم برای حمل بعضی از بارهای خودشون می‌تونن از این سرویس استفاده کنن و با دریافت فاکتور این اطمینان رو داشته باشن که در امنیت تمام بارها و مرسولات مورد نظرشون به مقصد میرسه.
نحوه رزرو تاکسی دربستی برون شهری

نتیجه گیری

این مبحث مربوط به رزرو تاکسی دربستی برون شهری بود و برای شما توضیح دادیم که یک شرکت ارائه دهنده این خدمات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه و علاوه بر حمل و نقل مسافر وجود سیستم تاکسی بار هم کمک بسیار زیادی به حمل و نقل مرسوله اونم در شهرهای شلوغ و پر جمعیت می‌کنه.

شرکت حمل و نقل تاکسی سفیران همه این خدمات رو با تمامی ویژگی‌‌های گفته شده به صورت تخصصی برای شما به انجام می‌رسونه و شما می‌تونید با خیالی راحت این وظایف رو به عهده این شرکت قرار بدید.

تاکسی دربستی ارزان قیمت

تاکسی دربستی ارزان قیمت به عنوان یک گزینه محبوب برای سفرهای درون‌شهری و بین‌شهری در ایران مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است. این

ادامه مطلب »

درخواست سواری بین شهری

درخواست سواری بین شهری یکی از خدماتی است که به دلیل افزایش نیاز به جابجایی افراد بین شهرهای مختلف، روز به روز محبوب‌تر می‌شود. این

ادامه مطلب »

برای جابجایی حیوانات خانگی خود می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09104970417